Кухонний ніж SAMURA Stark STR-0096
SAMURA Stark STR-0096 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог SAMURA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі SAMURA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити SAMURA Stark STR-0096
Усі ціни 11 →Нож кухонный Гранд Сантоку 197 мм Samura STARK (STR-0096) STR-0096 | 2 899 грн. |
Санток ніж Samura Stark (STR-0096) | 2 899 грн. |
Нож кухонный Гранд Сантоку 197 мм Samura STARK (STR-0096) STR-0096 | 2 899 грн. |
Ніж кухонний Гранд Сантоку 197 мм Samura STARK (STR-0096) | 2 899 грн. |
Ніж Кухонний Гранд Сантоку 197 Мм Samura STARK (STR-0096) STR-0096 | 2 812 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →