Акустична система TAGA Harmony TAV-607F
Відео 3Фото 16 |
TAGA Harmony TAV-607F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TAGA Harmony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TAGA Harmony.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TAGA Harmony TAV-607F
Усі ціни 29 →Taga Harmony TAV-607F Black офіційна гарантія | 21 249 грн. |
Акустичні колонки Taga Harmony TAV-607F White | 22 200 грн. |
Домашній кінотеатр Taga Harmony HTA-600B + TAV-607F mw | 31 734 грн. |
TAGA HARMONY TAV-607F Walnut | 21 360 грн. |
Taga Harmony HTA-600B + TAV-607F mw | 31 734 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →