Набір посуду Tefal Ingenio Black Stone L3998702
Фото 4 |
Tefal Ingenio Black Stone L3998702 |
|
Індикатор Thermo-Spot стає повністю червоним, коли посуд досягає ідеальної температури для початку приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Ingenio Black Stone L3998702
Усі ціни 10 →Набор посуды Tefal Ingenio Black Stone 7 предметов, алюминий, чёрный l3998 | 5 540 грн. |
Набор посуды Tefal Ingenio Black Stone 7 предметов, алюминий, черный L3998 | 5 124 грн. |
Набір посуду Tefal Ingenio Black Stone змінна ручка 7 предметів (L3998702) | 4 999 грн. |
Tefal Набір посуду Tefal Ingenio Black Stone змінна ручка 7 предметів (L39 | 4 999 грн. |
Набір каструль і сковорідок Tefal Ingenio Black Stone L3998702 | 5 355 грн. |
ще 5 пропозицій
Комплектація:
- Каструля 16 см, 1.5 л
- Каструля 18 см, 2.3 л
- Сковорода 24 см
- Сковорода 28 см
- Зйомна ручка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →