Набір посуду Tefal Ingenio Cook&Clean L1539843
Фото 11 |
Tefal Ingenio Cook&Clean L1539843 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Підходить для всіх видів плит, крім індукційних.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Ingenio Cook&Clean L1539843
Усі ціни 27 →TEFAL INGENIO EASY COOK&CLEAN L1539843 | 5 292 грн. |
Набір посуду Tefal Ingenio Easy Cook&Clean 13 пр. (L1539843) | 5 319 грн. |
Набор посуды Tefal Ingenio Easy Cook&Clean 13 пр. (L1539843) | 5 319 грн. |
TEFAL INGENIO EASY COOK&CLEAN L1539843 | 5 266 грн. |
TEFAL Ingenio Easy Cook&Clean, 13 предметів (L1539843) | 5 599 грн. |
ще 20 пропозицій
Чудовий посуд! Ідеальні розміри, круті з'ємні ручки, легко миються, не пригорає нічого, займають мало місця на кухні Мінусів не знайшов. Зламалася одна ручка за більше ніж рік користування, але можна просто замовити окремо нову. Артем Процак: користуюся Tefal Ingenio Cook&Clean L1539843 більше року |
Додати відгук
В комплекті:
- Сковорода 22 см
- Сковорода 24 см
- Сковорода 28 см
- Каструля 16 см
- Каструля 20 см
- Сковорода-вок 26 см
- 2 пластикові кришки
- 2 знімні ручки
- 3 скляні кришки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →