Сковорідка Tefal Ingenio Natural Force L3960602 28 см
Фото 7 |
Tefal Ingenio Natural Force L3960602 24 см28 см |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Ingenio Natural Force L3960602 28 см
Сковорода Tefal Ingenio Natural Force 28 см L3960602 | 1 199 грн. |
Tefal L3960602 Ingenio Natural Force 28 см L3960602IngenioNaturalForce28см | 1 199 грн. |
Сковорода Tefal Ingenio Natural Force 28 см (L3960602) | 1 199 грн. |
Модификації Tefal Ingenio Natural Force L3960602
Ціни на Tefal Ingenio Natural Force L3960602 |
---|---|---|---|---|
Tefal Ingenio Natural Force L3960402 24 см | від 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Tefal Ingenio Natural Force L3960602 28 см | від 1 199 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →