Сковорідка Tefal Ingenio Natural Force L3969102 28 см сірий
Фото 5 |
Tefal Ingenio Natural Force L3969102 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Ingenio Natural Force L3969102 28 см сірий
Усі ціни 26 →Набір посуду Tefal Ingenio Natural Force, 3 предмети (L3969102) | 2 799 грн. |
TEFAL INGENIO NATURAL FORCE (L3969102) | 2 772 грн. |
Набір сковорідок Tefal Ingenio Natural Force 3 предмети (L3969102) | 2 660 грн. |
TEFAL INGENIO NATURAL FORCE (L3969102) | 2 758 грн. |
Набір посуду з 3 предметів Tefal Ingenio Natural Force L3969102 | 2 799 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →