Набір посуду Tefal Ingenio Unlimited L7639002
Фото 12 |
Tefal Ingenio Unlimited L7639002 |
|
Thermo-Signal показує оптимальну температуру для початку приготування.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Ingenio Unlimited L7639002
Усі ціни 6 →Набір посуду з 13 предметів Tefal Ingenio Unlimited L7639002 | 9 999 грн. |
Набір каструль і сковорідок Tefal Ingenio Unlimited 13 elementów L7639002 | 10 947 грн. |
Tefal L7639002 Ingenio Unlimited 13 пр L7639002IngenioUnlimited13пр | 9 999 грн. |
Tefal Ingenio Unlimited 13 elementów L7639002 | 10 680 грн. |
Tefal Ingenio Unlimited L7639002 | 11 562 грн. |
Набір посуду Tefal Ingenio Unlimited 13 предметів (L7639002) | 9 999 грн. |
Комплектація:
- Ковші 16/20 см
- Сковорідки 22/24/28 см
- Сковорідка-вок 26 см
- Скляні кришки 16/20/24 см
- Пластикові кришки 16/20 см
- Знімні ручки 2 шт
РекомендуємоПорівняти в таблиці →