Жаровня Tefal Jamie Oliver E3037155 24 см хром
Tefal Jamie Oliver E3037155 |
|
Індикатор Thermo-Signal показує оптимальну температуру для приготування.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tefal 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tefal.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tefal Jamie Oliver E3037155 24 см хром
Усі ціни 11 →TEFAL JAMIE OLIVER HOME COOK E3037155 | 1 980 грн. |
Сотейник із кришкою Tefal Jamie Oliver Home Cook 24 см E3037155 | 1 599 грн. |
TEFAL JAMIE OLIVER HOME COOK E3037155 | 1 970 грн. |
Сотейник з кришкою TEFAL Jamie Oliver Home Cook, 24см (E3037155) | 1 759 грн. |
Сотейник с крышкой Tefal Jamie Oliver Home Cook, 24см, нержавеющая сталь, | 1 806 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →