Кухонний ніж TESCOMA GrandChef 884618
Відео 1Фото 2 |
TESCOMA GrandChef 884618 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA GrandChef 884618
Ніж порційний Tescoma GrandCHEF, 20 см 884618 | 1 019 грн. |
Ніж порційний Tescoma GrandCHEF 20 см (884618t) | 1 019 грн. |
Ніж порційний GrandCHEF 20 см 884618 | 1 019 грн. |
Ніж обробний Tescoma GrandCHEF 20см 884618 | 1 019 грн. |
Ніж Tescoma Grand Chef 32,5 см обробний (884618) | 1 019 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →