Кухонний ніж TESCOMA GrandChef 884610
TESCOMA GrandChef 884610 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA GrandChef 884610
Ніж універсальний Tescoma GrandCHEF, 9 см 884610 | 629 грн. |
Ніж універсальний Tescoma GrandCHEF 9 см (884610) | 629 грн. |
Ніж універсальний GrandCHEF 9 см 884610 | 629 грн. |
Ніж універсальний Tescoma GrandCHEF 9см 884610 | 629 грн. |
Ніж Tescoma Grand Chef 20,5 см універсальний (884610) | 629 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →