Кухонний ніж TESCOMA GrandChef 884612
TESCOMA GrandChef 884612 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TESCOMA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TESCOMA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити TESCOMA GrandChef 884612
Ніж універсальний Tescoma GrandCHEF 13 см (884612t) | 699 грн. |
Ніж універсальний GrandCHEF 13 см 884612 | 699 грн. |
Ніж універсальний Tescoma GrandCHEF 13см 884612 | 699 грн. |
Ніж Tescoma Grand Chef 24 см універсальний (884612) | 699 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →