Каструля Unique UN-5276
Фото 6 |
Unique UN-5276 |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5276
Усі ціни 12 →Котел із мармуровим покриттям UNIQUE UN-5276 5.5л 26см алюміній | 1 007 грн. |
Казан із кришкою UNIQUE UN-5276 чорний 26 см | 799 грн. |
Котел круглий з кришкою з мармуровим покриттям 26 см. UNIQUE UN-5276 чорни | 850 грн. |
Котел 5,5 л з кришкою UNIQUE UN-5276 з мармуровим антипригарним покриттям | 920 грн. |
Практичний казан з мармуровим покриттям UNIQUE UN-5276 5.5л 26см | 985 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Unique UN-5276
Ціни на Unique UN-5276 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5271 | від 400 грн. | 12 пропозицій | ||
Unique UN-5273 | від 563 грн. | 15 пропозицій | ||
Unique UN-5275 | від 750 грн. | 11 пропозицій | ||
Unique UN-5276 | від 788 грн. | 16 пропозицій | ||
Unique UN-5277 | від 990 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →