Каструля Unique UN-5273
Фото 6 |
Unique UN-5273 |
|
Ручка кришки має вбудований дозатор, який використовується для заливки оливкової олії або вина.
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Unique UN-5273
Усі ціни 13 →Котел із мармуровим покриттям UNIQUE UN-5273 2,3л 20см алюміній | 675 грн. |
Каструля-казан Unique UN-5273 з мармуровим покриттям та кришкою 2,3 л 20 с | 699 грн. |
Котел 2,3 л із кришкою UNIQUE UN-5273 із мармуровим антипригарним покриття | 675 грн. |
Котел круглий з кришкою UNIQUE UN-5273 20см 3л мармур/чорний | 664 грн. |
Котел з мармуровим покриттям UNIQUE UN-5273 на 2,3 л 20см Чорний | 660 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Unique UN-5273
Ціни на Unique UN-5273 |
---|---|---|---|---|
Unique UN-5271 | від 400 грн. | 11 пропозицій | ||
Unique UN-5273 | від 563 грн. | 14 пропозицій | ||
Unique UN-5275 | від 750 грн. | 9 пропозицій | ||
Unique UN-5276 | від 788 грн. | 13 пропозицій | ||
Unique UN-5277 | від 990 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →