Витяжка VENTOLUX Punto 520/279 BG 1000 TRC чорний
Фото 4 |
VENTOLUX Punto 520/279 BG 1000 TRC чорний 2022 рікпотужна білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Punto 520/279 BG 1000 TRC чорний
Усі ціни 24 →Ventolux Ventolux PUNTO 520/279 BG (1000) TRC 5952 | 5 859 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux PUNTO 520/279 BG (1000) TRC | 5 859 грн. |
VENTOLUX PUNTO 520/279 BG (1000) TRC | 5 859 грн. |
VENTOLUX PUNTO 520/279 BG (1000) TRC | 5 699 грн. |
ще 19 пропозицій
Модификації VENTOLUX Punto 520/279 BG 1000 TRC
Ціни на VENTOLUX Punto 520/279 BG 1000 TRC |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Punto 520/279 WG 1000 TRC білий | від 5 859 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX Punto 520/279 BG 1000 TRC чорний | від 5 699 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →