Витяжка VENTOLUX Aldo 60 WH білий
Фото 6 |
VENTOLUX Aldo 60 WH білий білий коричневий |
|
Доступна, проста й ефективна кухонна витяжка козиркового типу з вентилятором невеликої потужності. Позиціонується як продукт базової цінової категорії, орієнтований на обслуговування приміщень невеликої площі (до 10 м²). Ширина корпусу пристрою становить 60 см, що відповідає стандартному розміру газової/електричної варильної плити чи індукційної поверхні. Матеріалом корпусу, за твердженням виробника, є емальована конструкційна сталь, поверхню якої можна очищати популярними засобами побутової хімії.
Кріпиться до нижньої частини кухонної шафи/фальш-шафи й стіни. Управління режимами роботи витяжки VENTOLUX Aldo 60 WH здійснюється за допомогою простого й інтуїтивно зрозумілого кнопкового блоку. Доступні три швидкості обертання лопатевого вентилятора, які відрізняються продуктивністю всмоктування (до 400 м³/год) і рівнем створюваного шуму. Перша швидкість впорається з видаленням випарів від однієї або двох конфорок, а порівняно низький рівень створюваного шуму не стане перешкодою негучній бесіді чи перегляду телепередач. Третя швидкість допоможе швидко провітрити кухню. Для комфортного підсвічування варильної поверхні є дві вбудовані світлодіодні лампи потужністю 2 Вт кожна. Очищення повітря на кухні може виконувати як викидом за межі приміщення (у вентиляційну шахту), так і рециркуляцією через активний вугільний фільтр, який купується окремо.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Модификації VENTOLUX Aldo 60 WH
Ціни на VENTOLUX Aldo 60 WH |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Aldo 60 WH білий | від 2 129 грн. | 2 пропозиції | ||
VENTOLUX Aldo 60 BR коричневий | від 2 670 грн. | 4 пропозиції | ||
VENTOLUX Aldo 60 IX нержавіюча сталь | від 2 389 грн. | 4 пропозиції |