Витяжка VENTOLUX Diamond 60 BG 1000 PB чорний
Фото 5 |
VENTOLUX Diamond 60 BG 1000 PB чорний 2023 рікпотужна |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Купити VENTOLUX Diamond 60 BG 1000 PB чорний
Вытяжка Ventolux diamond 60 bg (1000) pb | 6 098 грн. |
Ventolux DIAMOND 60 BG (1000) PB | 6 098 грн. |
Витяжка ventolux diamond 60 bg (1000) pb | 6 098 грн. |
Витяжки від VENTOLUX заслужено займають лідируючі позиції у рейтингу "ціна/якість" у сегменті кухонних витяжок. Модель 60 BG 1000 PB із колекції Diamond є яскравим підтвердженням цього правила.
Два режими роботи
Витяжка VENTOLUX має функціональність забору повітря з кухні та працює у двох режимах: відведення запахів через вентилятори будівлі та рециркуляції повітря з використанням активного вугільного фільтра. Ця модель пристінного типу має передню панель з чорного скла.
Висока продуктивність
Управління витяжкою здійснюється через кнопкові перемикачі швидкостей (1-2-3) та увімкнення/вимкнення світлодіодного підсвічування. У моделі використано світлодіодні лампи потужністю 2 х 1.5 Вт. Завдяки потужному мотору витяжка здатна забезпечити продуктивність до 1000 м3/год, при цьому підтримуючи відносно низький рівень шуму (до 66 дБ на максимумі).
Фільтр із алюмінію
Алюмінієвий фільтр ефективно вловлює продукти горіння, жирові частинки та інші забруднення. Він легко знімається і може бути очищений у теплій воді чи посудомийній машині. VENTOLUX Diamond 60 BG 1000 PB буде чудовим вибором для просторих кухонь площею понад 25 м² завдяки своїй продуктивності та доступній вартості.