Рамка для розетки / вимикача Videx VF-BNFRA5H-SL
Фото 9 |
Videx VF-BNFRA5H-SL |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Videx 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Videx.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Videx VF-BNFRA5H-SL
Усі ціни 9 →Рамка Videx BINERA сріблястий алюміній 5 поста (VF-BNFRA5H-SL) | 1 187 грн. |
Рамка Videx BINERA серебристый алюминий 5 поста (VF-BNFRA5H-SL) VF-BNFRA5H | 984 грн. |
Рамка Videx BINERA сріблястий алюміній 5 поста (VF-BNFRA5H-SL) VF-BNFRA5H- | 1 093 грн. |
Videx Рамка Videx BINERA сріблястий алюміній 5 поста (VF-BNFRA5H-SL) VF-BN | 1 093 грн. |
Рамка срібло алюміній 5поста горизонтальна BINERA VF-BNFRA5H-SL | 885 грн. |
ще 4 пропозиції
Модификації Videx VF-BNFRA5H-SL
Ціни на Videx VF-BNFRA5H-SL |
---|---|---|---|---|
Videx VF-BNFRA5H-B | від 885 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA5H-CH | від 885 грн. | 8 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA5H-CP | від 885 грн. | 9 пропозицій | ||
Videx VF-BNFRA5H-SL | від 885 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →