Змішувач Volle Mora 1537.100201
Volle Mora 1537.100201 |
|
Шлангове підключення.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Volle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Volle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Volle Mora 1537.100201
Змішувач для ванни прихованого монтажу Volle MORA (1537.100201) 1537.10020 | 2 298 грн. |
Смеситель для душа Volle Mora 1537.100201, скрытый монтаж, 35 мм, cromo 19 | 2 298 грн. |
Змішувач для душу Volle Mora прихований монтаж (1537.100201) 1537.100201 | 2 298 грн. |
Смеситель для ванны скрытого монтажа Volle MORA (1537.100201) 1537.100201 | 1 861 грн. |
Змішувач прихованого монтажу для душу Volle MORA (1537.100201) | 2 298 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →