Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Комплектуючі   /   SSD-накопичувачі   /   WD

SSD WD Blue SA510 WDS200T3B0A 2 TB

Фото - SSD WD Blue SA510 WDS200T3B0A 2 TB
Відео 4Фото 6
WD WDS200T3B0A
Тип
внутрішній
Об'єм
2 TB
Форм-фактор
2.5"
Роз'єм
SATA 3
Контролер
SanDisk A101-000125
Тип пам’яті
3D TLC NAND
Кількість шарів 3D NAND
Kioxia 112-layer
Зовнішня швидкість запису
520 МБ/с
Зовнішня швидкість зчитування
560 МБ/с
Напрацювання на відмову
1.75 млн. год
IOPS запису
83 тис
IOPS зчитування
87 тис
TBW
500 ТБ
DWPD
0.1 разів/день
Гарантія виробника
5 років
TRIM
Розміри
100x70x7 мм
Офіційний сайт
westerndigital.com
Дата додавання на E-Katalog
вересень 2023

Доступний, надійний і місткий SSD формату 2.5" з SATA 3 підключенням. Позиціонується в ролі зручного рішення для користувачів, що шукають стабільну і високошвидкісну альтернативу традиційним жорстким дискам. Володіючи максимальною швидкістю читання 560 МБ/с і запису 520 МБ/с продуктивність системи, забезпечуючи швидкий доступ до даних, а також прискорене завантаження операційної системи та додатків.

Запас пам'яті в 2 ТБ забезпечує значний простір для зберігання файлів без необхідності в частих чищеннях або перерозподілі даних. .2 і немає підтримки протоколу NVMe WD Blue SA510 має оптимізовану конструкцію, Він поєднує низький рівень енергоспоживання та солідну продуктивність. Він ідеально підходить для повсякденного використання, включаючи роботу з мультимедійними файлами, створення резервних копій та зберігання документів. При цьому він відрізняється низьким тепловиділенням і малим рівнем шуму, що робить його відмінним вибором для користувачів, які цінують комфорт та ефективність. У комплекті з пристроєм постачається програмне забезпечення для керування SSD, яке дозволяє легко стежити за станом накопичувача, перевіряти наявний ресурс на перезапис та оновлювати прошивку.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WD 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WD.
Як вибрати SSD накопичувачВибираємо SSD з необхідною швидкодією та високою надійністю для дому, роботи та геймінгу.

Купити WD Blue SA510 WDS200T3B0A 2 TB

Усі ціни 11 →

SSD накопичувач WD Blue 2 TB (WDS200T3B0A)

SSD накопичувач WD Blue 2 TB забезпечує високопродуктивну та надійну пам'ять для комп'ютерів та ноутбуків. Завдяки об'єму 2 Т... щеБ ви отримуєте достатньо місця для зберігання великих файлів, ігор, програм та мультимедійного контенту. Основні характеристики включають форм-фактор 2.5 дюйма та інтерфейс SATA 3, що забезпечує швидкість передачі даних до 520 МБ/с для запису, що значно прискорює роботу системи та зменшує час завантаження. Використання TLC-пам’яті гарантує високий рівень довговічності та ефективності. SSD WD Blue сумісний із широким спектром пристроїв і легко встановлюється у будь-який стандартний слот 2.5 дюйма, що робить його ідеальним вибором для оновлення існуючої системи або створення нового ПК. Висока швидкість та надійність цього накопичувача сприяють швидкому запуску операційної системи, швидкому відкриттю файлів і програм, а також покращенню загальної продуктивності. Це рішення для тих, хто цінує швидкість, стабільність та великий об’єм пам’яті у компактному форм-факторі.
Redprice.saleЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
16 885 грн.

SSD накопичувач WD Blue SA510 2TB (S200T3B0B) Blue SA510 2TB (S200T3B0B)

Denika.uaЗ нами більше 10-ти років
(Харків)
Поскаржитись
20 765 грн.

WD Blue SA510 2 TB (WDS200T3B0A)

Накопичувач SSD WD Blue SA510 2 TB (WDS200T3B0A)
AKS.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: 60 міс.
Поскаржитись
16 601 грн.

SSD диск Western Digital Blue SA510 2TB M.2 2280 SATAIII 3D NAND TLC (WDS200T3B0B)

Rozetka.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
10 999 грн.

SSD накопичувач WD Blue 2 TB (WDS200T3B0A)

Tomdom.in.uaЗ нами 6 років
(Львів)
Поскаржитись
16 891 грн.
ще 6 пропозицій

Динаміка цін на WD Blue SA510 WDS200T3B0A 2 TB

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації WD Blue SA510 WDS200T3B0A

Ціни на WD Blue SA510 WDS200T3B0A
WD Blue SA510 WDS100T3B0A 1 TBвід 11 999 грн.43 пропозиції
WD Blue SA510 WDS200T3B0A 2 TBвід 10 999 грн.13 пропозицій
WD Blue SA510 WDS400T3B0A 4 TBвід 19 299 грн.6 пропозицій
WD Blue SA510 WDS250G3B0A 250 GBвід 2 420 грн.38 пропозицій
WD Blue SA510 WDS500G3B0A 500 GBвід 4 999 грн.65 пропозицій
Відеоогляди