Біти / торцеві голівки Yato YT-10664
Фото 3 |
Yato YT-10664 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yato 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yato.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-10664
Усі ціни 8 →Набор головок Yato YT-10664 | 534 грн. |
Набір головок Yato YT-10664 | 372 грн. |
Yato Набір головок Yato YT-10664 | 372 грн. |
Набір біт Yato YT-10664 | 408 грн. |
Набір насадок викруткових ударних YATO TORX T30-T70 з 6-гранний адаптером | 417 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →