Біти / торцеві голівки Yato YT-10681
Фото 4 |
Yato YT-10681 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yato YT-10681
Набор ударных бит 1/2" 5-14 мм Ribe Yato в кейсе, 9 шт YT-10681 | 1 815 грн. |
Набор головок Ribe ударных Yato 1/2" 9ед. (YT-10681) | 1 815 грн. |
Набір біт YATO 1/2" RM5-RM14 9шт (YT-10681) | 1 530 грн. |
Набір біт YATO 1/2" RM5-RM14 9шт (YT-10681) | 1 530 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →