Набор посуды Benson BN-237
Benson BN-237 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-237
Все цены 8 →Набір каструль із нержавіючої сталі з скляними кришками Benson BN-237 Кухо | 1 420 грн. |
Набір каструль із нержавіючої сталі Benson BN-237 5 предметів | 1 328 грн. |
Каструлі з підставкою Benson BN-237 5пр. | 1 594 грн. |
Набір каструль 3л, 5.1л із нержавіючої сталі Benson BN-237 (5 предметів) | 1 433 грн. |
Набір посуду Benson BN-237 Каструля зі скляною кришкою: 3 л і 5,1 л з 5 пр | 1 266 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →