Набор посуды Benson BN-242
Benson BN-242 6.5 л8.5 л |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-242
Все цены 6 →Набір каструль Benson 7 предметів з нержавіючої сталі (BN-242) | 2 399 грн. |
Набір посуду Benson BN-242 з нержавіючої сталі 7 предметів | 1 925 грн. |
Каструлі з підставкою Benson BN-242 7пр | 2 904 грн. |
Набір каструль 5.1л, 6.5л, 8.5л із нержавіючої сталі Benson BN-242 (7 пред | 2 389 грн. |
Набір каструль великих 5.1 л, 6.5 л, 8.2 л посуду з нержавіючої сталі Bens | 1 999 грн. |
Набір каструль Benson BN-242 із нержавіючої сталі (5.1/6.5/8.2 л) | Набір | 2 050 грн. |
Модификации Benson BN-242
Цены на Benson BN-242 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-241 | от 1 823 грн. | 10 предложений | ||
Benson BN-242 | от 1 925 грн. | 6 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →