Кастрюля Benson BN-308
Фото 5 |
Benson BN-308 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-308
Все цены 9 →Каструля - Казан з мармуровим антипригарним покриттям 5,3 л. Benson з інду | 1 099 грн. |
Каструля із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-308 5,3 л 26 см | 1 055 грн. |
Каструля Benson 5.3л з кришкою та мармуровим покриттям (BN-308) | 1 050 грн. |
Котел Benson BN-308 (5.3л/26см) | 1 154 грн. |
Каструля Benson BN-308 з кришкою 5.3 л з мармуровим антипригарним покриття | 1 091 грн. |
eще 4 предложения
Модификации Benson BN-308
Цены на Benson BN-308 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-305 | от 567 грн. | 11 предложений | ||
Benson BN-306 | от 658 грн. | 22 предложения | ||
Benson BN-307 | от 758 грн. | 16 предложений | ||
Benson BN-308 | от 1 050 грн. | 9 предложений | ||
Benson BN-309 | от 1 050 грн. | 8 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →