Кастрюля Benson BN-360
Benson BN-360 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-360
Все цены 6 →Каструля із кришкою та мармуровим покриттям Benson BN-360 2,1 л 18 см | 705 грн. |
Каструля алюмінієва Benson 2.1 л з мармуровим покриттям та кришкою (BN-360 | 830 грн. |
Каструля квадратна Benson BN-360 з кришкою 2.1 л з антипригарним покриттям | 855 грн. |
Каструля з мармуровим покриттям BENSON BN-360 казан з кришкою Квадратна 2. | 935 грн. |
Каструля Квадратна з мармуровим покриттям BENSON BN-360 2.1л казан з склян | 1 003 грн. |
Каструля (казан) з мармуровим покриттям BENSON BN-360 з кришкою Квадратна | 950 грн. |
Модификации Benson BN-360
Цены на Benson BN-360 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-360 | от 705 грн. | 6 предложений | ||
Benson BN-361 | от 772 грн. | 4 предложения | ||
Benson BN-362 | от 955 грн. | 10 предложений | ||
Benson BN-363 | от 1 047 грн. | 14 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →