Кастрюля Benson BN-602
Фото 5 |
Benson BN-602 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-602
Каструля Benson BN-602 17 л з кришкою велика з нержавіючої сталі | 2 050 грн. |
Каструля з кришкою Benson BN-602 (17л) | 2 378 грн. |
Велика каструля із кришкою Benson BN-602 на 17 л. з нержавіючої сталі | 2 990 грн. |
Каструля професійна з нержавіючої сталі Benson BN - 602 на 17 літрів (280H | 3 214 грн. |
Модификации Benson BN-602
Цены на Benson BN-602 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-601 | от 1 850 грн. | 4 предложения | ||
Benson BN-602 | от 2 050 грн. | 4 предложения | ||
Benson BN-603 | от 2 762 грн. | 3 предложения | ||
Benson BN-604 | от 3 145 грн. | 3 предложения | ||
Benson BN-605 | от 3 797 грн. | 5 предложений | ||
Benson BN-606 | от 4 828 грн. | 1 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →