Кастрюля Benson BN-605
Фото 5 |
Benson BN-605 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Benson 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Benson.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Benson BN-605
Велика каструля з кришкою 34 літри BN-605 | 3 998 грн. |
Велика каструля з кришкою 34 літри BN-605 | 3 797 грн. |
Каструля з кришкою Benson BN-605 (34л) | 3 869 грн. |
Каструля Benson BN-605 велика з кришкою, 34 літри з нержавіючої сталі | 4 480 грн. |
Каструля професійна з нержавіючої сталі Benson BN-605 на 34 літрів (350H35 | 4 549 грн. |
Модификации Benson BN-605
Цены на Benson BN-605 |
---|---|---|---|---|
Benson BN-601 | от 1 850 грн. | 4 предложения | ||
Benson BN-602 | от 2 050 грн. | 4 предложения | ||
Benson BN-603 | от 2 762 грн. | 3 предложения | ||
Benson BN-604 | от 3 145 грн. | 3 предложения | ||
Benson BN-605 | от 3 797 грн. | 5 предложений | ||
Benson BN-606 | от 4 828 грн. | 1 предложение |
РекомендуемСравнить в таблице →