Блок живлення Chieftec Value APB-500B8
Відео 1Фото 5
Chieftec Value APB-500B8
Основне
Потужність500 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД80 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікатбез 80+
Стандарт ATX 12В v.2.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+4 pin
SATA3 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)1 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU550 мм
SATA500 мм
MOLEX500 мм
PCIe550 мм
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Гарантія виробника2 роки
Габарити (ВхШхГ)87x150x140 мм
Офіційний сайтgoo.gl
Дата додавання на E-Katalogчервень 2017
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Усі ціни 79 →
Блок живлення CHIEFTEC VALUE SERIES 500W (APB-500B8) OEM APB-500B8
Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Блок живлення CHIEFTEC Value 500W (APB-500B8) APB-500B8
Блок живлення CHIEFTEC Value 500W (APB-500B8) / Chieftec / 500 W / ATX 2.x / 20+4 pin / 4+4 pin / 8 pin (6+2) / 140x150x87 (Д... щеxШxВ) / 2 роки / 00-00017629
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 2 від виробника
Поскаржитись
Блок живлення Chieftec APB-500B8 Value 500W Bulk
Модель APB-500B8 відноситься до новітньої і найсучаснішою бюджетної серії блоків живлення CHIEFTEC VALUE, однією з кращих сер... щеед всіх представлених рішень на ринку за критеріями ціна / якість / ефективність. Блок має широкий набір конекторів і довгими рідними кабелями, що спрощує збірку системи. Серед усього іншого, в ньому присутня тихий 120мм вентилятор з термоконтролем, що дозволяє йому не видавати зайвого шуму навіть при повному навантаженні системи і забезпечувати РЕАЛЬНУ вихідну потужність. APB-500B8 сертифікований за стандартами CE, CB TUV, EAC, має захисту UVP, OVP, SCP, OPP і є оптимальним вибором для недорогого домашнього або офісного ПК.
Click.uaЗ нами 3 роки
Гарантія: 24 міс. від виробника
Блок живлення CHIEFTEC 500W APB-500B8 Bulk
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
Блок питания Chieftec 500 Вт (APB-500B8)