Блок живлення Chieftec Value APB-700B8
Відео 1Фото 5
Chieftec Value APB-700B8
2022 рікValue
Основне
Потужність700 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД80 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Сертифікатбез 80+
Стандарт ATX 12В v.2.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8 (4+4) pin
SATA4 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Floppy
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU550 мм
SATA500 мм
MOLEX500 мм
PCIe550 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V22 А
+5V22 А
+12V154 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V648 Вт
Потужність +3.3V +5V130 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Гарантія виробника2 роки
Габарити (ВхШхГ)87x150x140 мм
Вага1.42 кг
Офіційний сайтgoo.gl
Дата додавання на E-Katalogгрудень 2022
Маркування виробника
APB-700B8
APB-700B8-BK
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Усі ціни 62 →
Блок живлення CHIEFTEC Value 700W (APB-700B8) bulk APB-700B8
Блок живлення CHIEFTEC Value 700W (APB-700B8) bulk / Chieftec / 700 W / ATX 2.x / 80+ / 20+4 pin / 4+4 pin / 8 pin (6+2) / 14... ще0x150x87 (ДxШxВ) / 2 роки / 00-00071435
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 2 від виробника
Поскаржитись
Блок живлення Chiefteс Value APB-700B8 700W
Блок живлення Сhieftec APB-700B8 серії VALUE з унікальною схемою активної корекції коефіцієнта потужності PFC є чудовим та до... щеступним варіантом для домашніх та офісних ПК. Він має велику кількість конекторів та довгі кабелі, що значно спрощує збирання системи. Цей блок живлення відповідає специфікації стандарту ATX 12V 2.3 та сумісний з усіма процесорами та відеокартами нового покоління. Тихий 120-мм вентилятор з автоматичним контролем швидкості AFC забезпечує якісний відвід тепла. У блоці живлення Сhieftec APB-700B8 передбачено наступні технології захисту: OVP (захист від перенапруги); UVP (захист від пониженої напруги); SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги); SCP (захист від короткого замикання); OPP (захист від перевантаження). Блок живлення Сhieftec APB-700B8 сертифіковано 80+ White, він також відповідає іншим чинним стандартам якості ЄС, що підтверджує його високу ефективність та енергозбереження.
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 24 міс. від виробника
Поскаржитись
Chieftec Блок живлення для ПК Chieftec APB-700B8 Gray
MTA.uaЗ нами 8 років
Блок живлення Chieftec 700W (APB-700B8)