Блок живлення Chieftec PowerUp GPX-550FC
Відео 2Фото 8
Chieftec PowerUp GPX-550FC
Основне
Потужність550 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД90 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникакочення
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.2.53
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
Floppy
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB650 мм
CPU650 мм
SATA500 мм
MOLEX500 мм
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V145.5 А
-12V0.3 А
+5Vsb2.5 А
Потужність +12V550 Вт
Потужність +3.3V +5V100 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb12.5 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOCP, OTP, AFC, SIP, UVP
Гарантія виробника5 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x140 мм
Вага2.15 кг
Офіційний сайтchieftec.eu
Дата додавання на E-Katalogсічень 2021
Мостовий LLC-перетворювач з технологією DC-DC.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Усі ціни 56 →
Блок живлення CHIEFTEC 550W PowerUP Gold (GPX-550FC) GPX-550FC
Блок живлення CHIEFTEC 550W PowerUP Gold (GPX-550FC) / Chieftronic / 550 W / ATX 2.x / 80+ Gold / 20+4 pin / 8+8 pin / 8 pin... ще(6+2) / 150x140x86 (ДхШхВ) / 5 років / 00-00044869
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 5 від виробника
Поскаржитись
Блок живлення Chieftec Chieftronic PowerUp GPX-550FC 550W
Блок живлення Chiefteс Chieftronic GPX-550FC оснащений сучасною технологією перетворення напруги DC/DC, яка гарантує постійну... щестабільну вихідну напругу та унікальною схемою активної корекції коефіцієнта потужності PFC. Резонансний конвертер LLC допомагає уникнути втрат енергії при перемиканні, підвищуючи, таким чином, коефіцієнт корисної дії. Тихий 120-мм вентилятор з автоматичним контролем швидкості AFC та модульна система підключення кабелів забезпечують якісний відвід тепла. З довжиною 140 мм блок живлення можна легко встановити в будь-який корпус, який підтримує форм-фактор АТХ. Він залишає достатньо простору для зручної укладки кабелів. А довжина кабелів до 650 мм дає можливість використання блоку живлення у великих системах. У блоці живлення Chiefteс Chieftronic GPX-550FC передбачено наступні технології захисту: OCP (захист від надструмів); OTP (захист від перегрівання); OPP (захист від перевантаження); OVP (захист від перенапруги); SCP (захист від короткого замикання); UVP (захист від пониженої напруги); SIP (захист від перенапруги та стрибків напруги). Висока ефективність та енергозбереження блоків живлення модельного ряду POWER UP підтверджені сертифікацією 80 PLUS GOLD. П’ятирічна гарантія виробника є незаперечною ознакою високої якості на надійності блоку живлення.
Click.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Гарантія: 60 міс. від виробника
Поскаржитись
Chieftec Блок живлення для ПК Chieftec GPX-550FC PowerUp 550W, 80+ GOLD
MTA.uaЗ нами 8 років
Блок живлення CHIEFTEC 550W Chieftronic PowerUp (GPX-550FC) GPX-550FC
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
Гарантія: 36 міс. від виробника
Блок живлення Chieftronic PowerUp 550W (GPX-550FC)
Форм-фактор: ATX, EPS / Потужність, Вт: 550 / Модульні (знімні) кабелю: Есть / ККД,%: 90
ЦифраЗ нами 9 років
Гарантія: від виробника
ще 20 пропозицій
  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Переваги
Мінуси
за 5к був би топ за свої бабки, за 6 ну таке ... Тільки якщо вам важливий ярлик GOLD
16 листопада 2021
Поняття не маю, що написати в огляді на бп, так його по суті треба писати коли
1 - Буде стрибок напруга і яка нитка техніка перегорить, а він у цей момент працюватиме
2 - Підключити ферму впритул до 550 і перевірити сплавляються контакти
3 - Вдарить блискавка)
Покаже час
Coffin Dancersкористуюся Chieftec GPX-750FC менше місяця
Начебто варіант хороший, але дуже сильно напружили кабелю, довелося міняти
При покупці, раджу відразу міняти кабелю, воно вам не сподобається
Ціна за 80+ Золото
Кабелі, вони тут дуже незручні, тугі
Особливо кабель 24pin - довгий, товстий, непохитний, чорний.