Блок живлення Chieftec Polaris PPS-750FC
Відео 4Фото 5
Chieftec Polaris PPS-750FC
Основне
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Cybenetics EfficiencyGold
Cybenetics NoiseStandard ++
Стандарт ATX 12В v.2.4
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA8 шт
MOLEX3 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB650 мм
CPU650 мм
SATA500 мм
MOLEX450 мм
PCIe450 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V22 А
+5V22 А
+12V162.5 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V750 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Гарантія виробника2 роки
Габарити (ВхШхГ)87x150x140 мм
Вага2.3 кг
Офіційний сайтchieftec.eu
Дата додавання на E-Katalogжовтень 2019
Модульна конструкція. Сертифікат 80 PLUS Gold. Потужна лінія +12 В. Довгі плоскі дроти. Чотири конектора під відеокарту.
Потужний та високоефективний комп'ютерний блок живлення стандарту ATX 12V v2.4 з сучасною схемотехнікою та високоякісною елементною базою. Є середньою моделлю сімейства Chieftec Polaris зразка 2019 року, продукти якого можуть забезпечувати потужність від 550 до 1250 Вт. Здатний забезпечувати енергією ПК, що споживає до 750 Вт. Розрахований на експлуатацію в широкому діапазоні вхідних напруг (від 100 до 240 Вт), що робить його нечутливим до спонтанних коливань робочих параметрів електричної мережі.
Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для живлення високопродуктивних геймерських систем з топовими/передтоповими моделями відеокарт (TDP до 350 Вт). Підійде на роль джерела енергії для потужних робочих станцій середнього/високого рівня, включаючи HEDT-платформи AMD Ryzen Threadripper (Socket TR4) та Intel Xeon (Socket LGA3647). Висока стабільність вихідних напруг блок живлення Chieftec Polaris PPS-750FC забезпечується прогресивною схемотехнікою (резонансний перетворювач у високовольтній частині, синхронний випрямляч та DC/DC-перетворювачі у низьковольтній). Віддача до 99% паспортної потужності по лінії +12В та струм до 62,5А. ККД при 50% навантаженні досягає вражаючих 92%, що відповідає рівню 80 Plus Gold. Для ефективного охолодження передбачений керований 7-лопатевий 120 мм вентилятор.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Усі ціни 61 →
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 750W (PPS-750FC) PPS-750FC
Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 750W (PPS-750FC) / Chieftec / 750 W / ATX 2.x / 80+ Gold / 20+4 pin / 8+8 pin / 8 pin (6+2) /... ще140x150x87 (ДxШxВ) / 2 роки / 00-00069872
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 2 від виробника
Поскаржитись
Блок живлення Chieftec PPS-750FC, ATX, APFC, 12cm fan, Gold, modular, RTL
Серія Polaris поєднує в собі високу якість CHIEFTEC, якому довіряють по всьому світу, сертікат по ККД 80 PLUS Gold і повністю... щемодульні джерела живлення в черговий раз доводить, що компанія йде в ногу з найновішими технологіями. Блоки живлення серії Polaris виконані в унікальному технічному дизайні, що з’єднує в собі напівмостовой LLC-перетворювач з технологією DC-DC, високу потужність, високі ККД і вихідну потужність, а також компактний розмір.Завдяки свій довжині всього в 140 мм і повністю модульному управлінню кабелями, блоки живлення серії Polaris легко встановити в будь-яку систему standard ATX. Довжина кабелів в 650 мм дає можливість використовувати ці джерела живлення і в великих системах. Потрібен Вам невеликий блок живлення для компактної системи або довші кабелі для великої системи - довіртеся серії Polaris, яка в будь-якому з випадків гарантує відмінні показники і ККД.
Click.uaЗ нами 3 роки
Гарантія: 24 міс. від виробника
Chieftec Блок живлення для ПК Chieftec Polaris PPS-750FC Black 750W
MTA.uaЗ нами 8 років