Блок живлення Chieftec Polaris PPS-850FC
Відео 4Фото 7
Chieftec Polaris PPS-850FC
Основне
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора140 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.2.3
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA12 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB650 мм
CPU650 мм
SATA550 мм
MOLEX450 мм
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V22 А
+5V22 А
+12V170.8 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V850 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Потужність -12V3.6 Вт
Потужність +5Vsb15 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
Гарантія виробника2 роки
Габарити (ВхШхГ)87x150x160 мм
Вага2.6 кг
Офіційний сайтchieftec.eu
Дата додавання на E-Katalogлипень 2021
Модульна конструкція. Сертифікат 80 PLUS Gold. Потужна лінія +12 В. Довгі плоскі дроти. Чотири конектора під відеокарту.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Chieftec 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Chieftec.
Усі ціни 64 →
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 850W (PPS-850FC) PPS-850FC
Telemart.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
Блок живлення CHIEFTEC Polaris 850W (PPS-850FC) / Chieftec / 850 W / ATX 2.x / 80+ Gold / 20+4 pin / 8+8 pin / 8 pin (6+2) /... ще160x150x86 (ДxШxВ) / 2 роки / 00-00023043
Artline.uaЗ нами 5 років
(Київ)
Гарантія: 2 від виробника
Поскаржитись
Блок живлення Chieftec PPS-850FC
Серія Polaris поєднує в собі високу якість CHIEFTEC, якій довіряють по всьому світу, сертифікат по ККД 80 Plus Gold і повніст... щею модульні джерела живлення в черговий раз доводить, що компанія йде в ногу з найновішими технологіями. Блоки живлення серії Polaris виконані в унікальному технічному дизайні, що сполучає в собі напівмостовий llc-перетворювач з технологією DC-DC, високу потужність, високі ККД і вихідну потужність, а також компактний розмір. Довжина кабелів в 650 мм дає
Click.uaЗ нами 3 роки
Гарантія: 24 міс. від виробника
Chieftec Блок живлення для ПК Chieftec Polaris PPS-850FC 850W
MTA.uaЗ нами 8 років
Гарантія: 36 міс. від виробника
Блок живлення CHIEFTEC Polaris (PPS-850FC, 850W) PPS-850FC
FOXTROT.UAЗ нами 9 років
ще 20 пропозицій
  • Мінімальна
  • Середня
  • Максимальна
Огляд моделі на основі відгуків користувачів
Переваги
Мінуси
1
(850 W) Блок НЕ робочий, мб брак, осад вкрай неприємний.
1 травня 2022
Не працює, лол
на жаль, нема з його мінусом
хороша модель, сподобалося
21 лютого 2021
Служить вже 1.5 роки
Тихий
Модульний
Ціна
При максимальному навантаженні починає тріщати
Димакористуюся Chieftec PPS-650FC більше року
чудова модель, дуже сподобалося
беріть – не пошкодуєте
голдовий
модульний
тихий
поки нарікань немає
KUBINT 1tкористуюся Chieftec PPS-650FC кілька місяців
Показано 3 з 6 відгуків
ще 3 відгуки
Додаткове живлення відеокарти
Чи підійде до 3060ti (8+6 pin)?
Чи запитає
запитає відюха 8pin