Кастрюля Edenberg EB-3024
Фото 3 |
Edenberg EB-3024 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Edenberg 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Edenberg.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Edenberg EB-3024
Все цены 14 →EDENBERG EB-3024 | 2 446 грн. |
Каструля Edenberg EB-3024 високоякісна нержавіюча сталь 18/10 Дно: 5-ти ша | 2 899 грн. |
Каструля Edenberg 23.8л із нержавіючої сталі з кришкою 38см (EB-3024) | 2 199 грн. |
Каструля із нержавіючої сталі зі скляною кришкою 23.8 л Edenberg EB-3024 | 2 395 грн. |
Каструля з кришкою Edenberg EB-3024 38 см 23,8 л | 2 860 грн. |
eще 9 предложений
Модификации Edenberg EB-3024
Цены на Edenberg EB-3024 |
---|---|---|---|---|
Edenberg EB-3019 | от 1 089 грн. | 2 предложения | ||
Edenberg EB-3020 | от 1 279 грн. | 2 предложения | ||
Edenberg EB-3021 | от 1 806 грн. | 1 предложение | ||
Edenberg EB-3022 | от 1 735 грн. | 3 предложения | ||
Edenberg EB-3023 | от 2 066 грн. | 14 предложений | ||
Edenberg EB-3024 | от 2 130 грн. | 14 предложений | ||
Edenberg EB-3025 | от 2 335 грн. | 13 предложений |
РекомендуемСравнить в таблице →