Витяжка Kaiser AI 9415 Eco чорний
![]() |
Kaiser AI 9415 Eco чорний |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kaiser 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kaiser.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки

Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Купити Kaiser AI 9415 Eco чорний
Усі ціни 12 →Kaiser AI 9415 Eco | 47 799 грн. |
Витяжка Kaiser AI 9415 Eco 681-01 | 43 497 грн. |
KAISER AI 9415 Eco | 43 199 грн. | ![]() |
Витяжка острівна KAISER AI 9415 Eco | 47 799 грн. |
Велика побутова техніка/Витяжки Kaiser ai 9415 Eco | 47 322 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →