Кухонная мойка Platinum 6060 R 0.7/160 600x600
Фото 15 |
Platinum 6060 R 0.7/160 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Platinum 6060 R 0.7/160 600x600
Все цены 8 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі квадратна накладна PLATINUM 6060 R СА | 1 301 грн. |
Кухонна мийка з нержавіючої сталі Platinum Поліровка 6060 R, 0,7/160 мм 60 | 1 299 грн. |
Кухонна мийка із нержавіючої сталі Platinum Satin 6060 R (0,7/160 мм) | 1 301 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі квадратна накладна PLATINUM 6060 R СА | 1 301 грн. |
Кухонна мийка із нержавіючої сталі Platinum САТИН 6060 R (0,7/160 мм) | 1 301 грн. |
eще 3 предложения
РекомендуемСравнить в таблице →