Смеситель REA Ortis REA-B4891
Фото 7 |
REA Ortis REA-B4891 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог REA 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели REA.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить REA Ortis REA-B4891
Все цены 19 →Змішувач для умивальника Rea Ortis чорний матовий REA-B4891 | 9 645 грн. |
Змішувач для ванної підлоговий REA ORTIS B4891 чорний латунь reac-00000000 | 9 645 грн. |
Змішувач для підлоги Rea Ortis золото (REA-B4890) REA-B4890 | 10 701 грн. |
Rea змішувач для умивальника Rea Ortis чорний матовий (REA-B4891) | 9 645 грн. |
Змішувач для раковини (умивальника) REA ORTIS чорний REA-B4891 | 9 645 грн. |
eще 14 предложений
РекомендуемСравнить в таблице →