Сковородка Tefal Healthy Chef G1500672 28 см
Фото 5 |
Tefal Healthy Chef G1500672 |
|
Thermo-Signal показывает оптимальную температуру для начала приготовления.
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Tefal 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Tefal.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Tefal Healthy Chef G1500672 28 см
Все цены 21 →Сковорода Tefal Healthy Chef, 28 см (G1500672) | 1 399 грн. |
TEFAL G1500672 | 1 575 грн. |
Сковорода Tefal Healthy Chef 28 см G1500672 | 1 399 грн. |
TEFAL G1500672 | 1 567 грн. |
Пательня Tefal Healthy Chef 28 см (G1500672) | 1 399 грн. |
eще 16 предложений
Користуюсь близько 3 місяців, ще жодного разу не пошкодувала що обрала саме її, вагалася між вибором tefal і менш відомої фірми, яка була з таким покриттям. У tefal покриття дійсно антипригарне, якось залишила на вогні, рідина википіла, коли повернулася їжа трішки пригоріла, але поверхня сковорідки відмилася без додаткових засобів, тільки з допомогою ганчірки. Можна використовувати мінімум олії, масла або взагалі не використовувати. Їжа дуже смачна. ручка не нагрівається, достатньо високі бортики, мінімум олії, швидко нагрівається. відсутність кришки, купувала окремо, не кожна кришка підійде під цю сковорідку, оскільки бортики її вигнуті. Iryna Zaslavska: пользуюсь Tefal Healthy Chef G1500672 несколько месяцев |
Добавить отзыв
Модификации Tefal Healthy Chef G1500672
Цены на Tefal Healthy Chef G1500672 |
---|---|---|---|---|
Tefal Healthy Chef G1500472 24 см | от 1 159 грн. | 22 предложения | ||
Tefal Healthy Chef G1500572 26 см | от 1 259 грн. | 18 предложений | ||
Tefal Healthy Chef G1500672 28 см | от 1 086 грн. | 22 предложения |
РекомендуемСравнить в таблице →