Кондиціонер TOSOT Expert GB-07VP 22 м²
![]() |
TOSOT Expert GB-07VP 22 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:22 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:690/640 Вт, клас охолодження A, обігріву A
Функції:нічний режим, іонізація, самоочищення
Всі характеристики
Характеристики Expert GB-07VP
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог TOSOT 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі TOSOT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару

Як вибрати кондиціонерОсновні критерії, які необхідно врахувати під час вибору кондиціонера

Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Модификації TOSOT Expert GB-07VP
| Ціни на TOSOT Expert GB-07VP |
|---|---|---|---|---|
| TOSOT Expert GB-07VP 22 м² | від 12 100 грн. | 2 пропозиції | ||
| TOSOT Expert GB-09VP 25 м² | від 18 295 грн. | 2 пропозиції | ||
| TOSOT Expert GB-12VP 32 м² | від 20 800 грн. | 2 пропозиції | ||
| TOSOT Expert GB-18VP 46 м² | від 31 800 грн. | 4 пропозиції | ||
| TOSOT Expert GB-24VP 62 м² | від 39 880 грн. | 2 пропозиції | ||
РекомендуємоПорівняти в таблиці →