Каталог   /   Дім і ремонт   /   Посуд і приладдя   /   Кухонний посуд   /   Сковороди   /   Unique

Сковорода Unique UN-5152 20 см

Фото - Сковорода Unique UN-5152 20 см
Unique UN-5152
Колір
Тип
класична
Розмір
20 см
Матеріал сковороди
алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
індукційне дно
миття в посудомийці
Країна походження бренду
Україна
Дата додавання на E-Katalog
червень 2021
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Unique 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Unique.
Як вибрати сковорідкуРозбираємося, як вибрати сковорідку в залежності від бюджету, частоти використання, страв і умов експлуатації

Купити Unique UN-5152 20 см

Усі ціни 6 →

Сковорода Unique UN-5152 20 см з антипригарним мраморним покриттям, чорна

Маркетплейс: Rozetka.ua  SiviA З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
609 грн.

Сковорода UNIQUE UN-5152 20см

Маркетплейс: Rozetka.ua  Комфортні оселі З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
445 грн.

Сковорода кухонна UN-5152 (діаметр 20 см, без кришки)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Emily beauty З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
289 грн.

Пательня Unique UN-5152 20 см із антипригарним покриттям (сковорідка)

Маркетплейс: Rozetka.ua  Інторія З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
490 грн.

Сковорода 20 см темний мармур UNIQUE UN 5152 Антипригарна мармурова сковорода

Маркетплейс: Rozetka.ua  Ennet З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
488 грн.

Сковорода Unique UN-5152 з мармуровим антипригарним покриттям 20см Black (303068)

Маркетплейс: Rozetka.ua  RKS Shop З нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись
616 грн.

Динаміка цін на Unique UN-5152 20 см

Модификації Unique UN-5152

Ціни на Unique UN-5152
Unique UN-5151 18 смвід 349 грн.12 пропозицій
Unique UN-5152 20 смвід 289 грн.7 пропозицій
Unique UN-5153 22 смвід 399 грн.11 пропозицій
Unique UN-5154 24 смвід 443 грн.14 пропозицій
Unique UN-5155 26 смвід 449 грн.12 пропозицій
Unique UN-5156 28 смвід 507 грн.19 пропозицій