Кухонний ніж Arcos Colour Prof 241000
Arcos Colour Prof 241000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Colour Prof 241000
Усі ціни 8 →Кухонный нож Arcos Сolour-prof поварской 200 мм (241000) 241000 | 1 053 грн. |
Кухонний ніж Arcos Сolour-prof кухарський 200 мм (241000) 241000 | 982 грн. |
Arcos Кухонний ніж Arcos Сolour-prof кухарський 200 мм (241000) 241000 | 982 грн. |
Ніж кухарський Arcos Сolour-prof 20 см (241000) | 1 153 грн. |
Ніж кухарський сірий L 200 мм серія Colour-prof Arcos FD-241000 | 1 179 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →