Кухонний ніж Fissman Fujiwara 2814
Фото 6 |
Fissman Fujiwara 2814 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Fujiwara 2814
Ніж кухарський Fissman Fujiwara 20 см сталь AUS-6 (2814) | 1 060 грн. |
Нож поварский Fissman Fujiwara 20 см сталь AUS-6 (2814) | 1 060 грн. |
Нож поварской Fissman Fujiwara 20 см 2814 | 1 065 грн. |
Ніж кухарський Fissman Fujiwara з лезом із нержавіючої сталі 20см (2814) | 1 174 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Fujiwara з лезом з нержавіючої сталі 20 | 1 140 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →