SSD A-Data LEGEND 700 ALEG-700-1TCS 1.02 ТБ
Відео 5Фото 12 |
A-Data ALEG-700-1TCS |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог A-Data 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі A-Data.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити A-Data LEGEND 700 ALEG-700-1TCS 1.02 ТБ
SSD накопитель Adata Legend 700 1 TB (ALEG-700-1TCS) ALEG-700-1TCS | 3 329 грн. |
SSD накопичувач Adata Legend 700 1 TB (ALEG-700-1TCS) | 3 739 грн. |
SSD накопичувач Adata Legend 700 1 TB (ALEG-700-1TCS) | 3 323 грн. |
Відеоогляди
Модификації A-Data LEGEND 700 ALEG-700-1TCS
Ціни на A-Data LEGEND 700 ALEG-700-1TCS |
---|---|---|---|---|
A-Data LEGEND 700 ALEG-700-256GCS 256 ГБ | від 1 009 грн. | 31 пропозиція | ||
A-Data LEGEND 700 ALEG-700-512GCS 512 ГБ | від 1 449 грн. | 44 пропозиції | ||
A-Data LEGEND 700 ALEG-700-1TCS 1.02 ТБ | від 3 323 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →