Ківш Ardesto Gemini Bari AR1912SSG
Фото 5 |
Ardesto Gemini Bari AR1912SSG 0.8 л1.2 л |
|
Підходить для всіх джерел тепла, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Bari AR1912SSG
Усі ціни 7 →Ardesto AR1912SSG Gemini Bari 1.2 л AR1912SSGGeminiBari1.2л | 399 грн. |
ARDESTO Ківш Gemini Bari, скляна кришка, 1.2 л, нержавіюча сталь AR1912SSG | 506 грн. |
Ківш Ardesto Gemini Bari AR1912SSG (16см/1.2л) | 594 грн. |
Ardesto Gemini 1.2 л (AR1912SS) Gemini1.2л(AR1912SS) | 399 грн. |
Ківш зі скляною кришкою Ardesto Gemini Bari 1,2 л AR1912SSG | 600 грн. |
Ківш Gemini Bari 16 см 1.2 л Ardesto AR1912SSG | 516 грн. |
Ківш Ardesto Gemini Bari AR-1912-SSG 16 см 1.2 л | 516 грн. |
Модификації Ardesto Gemini Bari AR1912SSG
Ціни на Ardesto Gemini Bari AR1912SSG |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Bari AR1908SSG | від 299 грн. | 13 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Bari AR1912SSG | від 399 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →