Сковорідка Ardesto Gemini Piemonte AR1926GRR 26 см
Фото 5 |
Ardesto Gemini Piemonte AR1926GRR |
|
Не мити в посудомийній машині. Підходить для всіх видів плит.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ardesto Gemini Piemonte AR1926GRR 26 см
Усі ціни 32 →Ardesto Gemini Piemonte 26 см (AR1926GRR) | 709 грн. |
Ardesto Gemini Piemonte 26 см (AR1926GRR) | 709 грн. |
ARDESTO Gemini 26 см, красный, алюминий (AR1926GRR) | 485 грн. |
Сковорода Ardesto Gemini Piemonte 26 см, червоний, алюміній (AR1926GRR) | 479 грн. |
Сковорода 26 см Ardesto Gemini AR1926GRR | 485 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Ardesto Gemini Piemonte AR1926GRR
Ціни на Ardesto Gemini Piemonte AR1926GRR |
---|---|---|---|---|
Ardesto Gemini Piemonte AR1924GRR 24 см | від 431 грн. | 35 пропозицій | ||
Ardesto Gemini Piemonte AR1926GRR 26 см | від 479 грн. | 33 пропозиції | ||
Ardesto Gemini Piemonte AR1928GRR 28 см | від 520 грн. | 36 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →