Материнська плата Asus ROG STRIX B760-A GAMING WIFI DDR4 (90MB1DD0-M0EAY0)
Фото 11 |
Материнська плата навколотопового рівня із популярної серії для геймерів Asus ROG Strix 2022 року. Оснащена процесорним сокетом LGA 1700 (чіпсет B760), розрахована на встановлення процесорів Intel Core i3/i5/i7/i9 із сімейств Alder Lake та Raptor Lake. Має безліч переваг, які полегшують складання ультимативного ігрового ПК з технічно просунутими комплектуючими, системою синхронізації підсвічування і комплексним повітряним або водяним охолодженням.
Фірмовий 13-фазний конвертер живлення, побудований на базі MOSFET-ключів, допоможе розкрити весь потенціал топових процесорів Intel Core Alder Lake та Raptor Lake. Розташовані на платі слоти M.2 працюють під керуванням високошвидкісного інтерфейсу PCI-E, оснащені додатковим охолодженням і розраховані на встановлення сучасних накопичувачів NVMe SSD, що оперують на гіперзвукових швидкостях.
Підтримка нового формату оперативної пам'яті DDR5 дозволяє серйозно прискорити систему в порівнянні з ОЗП минулих поколінь. На додаток до цього в прошивці плати передбачені додаткові налаштування інструменти для ручного розгону процесора, ОЗП та відеокарти. Для якісного термічного регулювання навколосокетний простір закритий масивним радіатором, слоти M.2 захищені радіаторами, а сама плата щедро посипана термічними сенсорами для оптимізації роботи системи охолодження.
Крім цього в арсеналі Asus ROG STRIX B760-A GAMING WIFI D4 є практично все, що необхідно сучасному фанату відеоігор: звукова система SupremeFX з вбудованим підсилювачем і підтримкою багатоканального звуку, мережевий контролер із вбудованим бездротовим модулем, додаткові конектори для R працюють під управлінням ПЗ Aura Sync), а також роз'єми для установки водяної помпи.
Купити Asus ROG STRIX B760-A GAMING WIFI DDR4
Материнська плата ASUS ROG STRIX B760-A GAMING WIFI D4 | 10 906 грн. |
ASUS ROG STRIX B760-A GAMING WIFI D4 | 10 640 грн. |
ASUS ROG STRIX B760-A GAMING WIFI D4 | 10 906 грн. |
ASUS ROG STRIX B760-A GAMING WIFI D4 | 11 172 грн. |
Материнська плата ASUS ROG STRIX B760-A GAMING WIFI D4 (ROG STRIX B760-A G | 10 111 грн. |
Модификації Asus ROG STRIX B760-A GAMING WIFI DDR4
Ціни на Asus ROG STRIX B760-A GAMING WIFI DDR4 |
---|---|---|---|---|
Asus ROG STRIX B760-A GAMING WIFI DDR4 | від 10 111 грн. | 5 пропозицій | ||
Asus ROG STRIX B760-A GAMING WIFI DDR5 | від 9 599 грн. | 61 пропозиція |