Сковорідка BergHOFF Leo Graphite 3950479 28 см
BergHOFF Leo Graphite 3950479 |
|
Підходить для всіх варильних панелей, включаючи індукційні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BergHOFF 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BergHOFF.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BergHOFF Leo Graphite 3950479 28 см
Сковорода без крышки Berghoff Leo Graphite 28 см 3950479 | 2 029 грн. |
Сковорода BergHOFF Leo Graphite 28 см 2.4 л (3950479) | 2 029 грн. |
Сковорода BergHOFF Leo Graphite 28см 3950479 | 2 029 грн. |
Модификації BergHOFF Leo Graphite 3950479
Ціни на BergHOFF Leo Graphite 3950479 |
---|---|---|---|---|
BergHOFF Leo Graphite 3950477 20 см | від 1 529 грн. | 5 пропозицій | ||
BergHOFF Leo Graphite 3950478 24 см | від 1 859 грн. | 6 пропозицій | ||
BergHOFF Leo Graphite 3950479 28 см | від 2 029 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →