Кухонна мийка Franke Urban UBG 651-100 114.0595.369 1000x500
Відео 1Фото 3 |
Franke Urban UBG 651-100 114.0595.369 780x5001000x500 |
|
Система швидкого монтажу FastFix. Підходить для всіх типів стільниць товщиною від 12 мм.
Отвори під змішувач зазначені на кресленні.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Franke 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Franke.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Franke Urban UBG 651-100 114.0595.369 1000x500
Усі ціни 77 →Кухонна мийка Franke Urban Ubg 651-100 Gsc 100x50cm Onyx 1140687300 | 12 669 грн. |
Кухонна мийка Franke Urban UBG 651-100 114.0595.369 1000x500 | 11 615 грн. |
Franke Urban Ubg 651-100 Gsc 100x50cm Onyx 1140687300 | 12 360 грн. |
Franke Urban Ubg 651-100 Gsc 100x50cm Onyx 1140687300 | 12 669 грн. |
Franke Urban Ubg 651-100 Gsc 100x50cm Onyx 1140687300 | 12 978 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Franke Urban UBG 651-100 114.0595.369
Ціни на Franke Urban UBG 651-100 114.0595.369 |
---|---|---|---|---|
Franke Urban UBG 651-78 114.0574.985 780x500 | від 5 572 грн. | 66 пропозицій | ||
Franke Urban UBG 651-100 114.0595.369 1000x500 | від 11 615 грн. | 80 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →