Кухонна мийка Blanco Zerox 450-U 517243 490x440
Фото 2 |
Blanco Zerox 450-U 517243 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Zerox 450-U 517243 490x440
Усі ціни 8 →Blanco ZEROX 450-U | 23 895 грн. |
BLANCO ZEROX 450-U нержавеющая сталь (521587) | 21 434 грн. |
BLANCO ZEROX 450-U (521587) | 22 024 грн. |
Кухонна мийка Blanco Zerox 450-U stal szlachetna 521587 | 16 605 грн. |
Blanco Zerox 450-U stal szlachetna 521587 | 16 200 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Blanco Zerox 450-U 517243
Ціни на Blanco Zerox 450-U 517243 |
---|---|---|---|---|
Blanco Zerox 180-U 517237 220x440 | від 10 680 грн. | 4 пропозиції | ||
Blanco Zerox 340-U 517239 380x440 | від 16 680 грн. | 5 пропозицій | ||
Blanco Zerox 400-U 517241 440x440 | від 15 484 грн. | 18 пропозицій | ||
Blanco Zerox 450-U 517243 490x440 | від 16 200 грн. | 8 пропозицій | ||
Blanco Zerox 500-U 517245 540x440 | від 16 150 грн. | 32 пропозиції | ||
Blanco Zerox 550-U 517247 590x440 | від 17 080 грн. | 9 пропозицій | ||
Blanco Zerox 700-U 516124 740x440 | від 28 845 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →