Ланцюгова пила Bosch AKE 35 S 0600834502
Відео 7Фото 6 | 4 999 грн. Купити! Пила цепная Bosch AKE 35 S SET с дополнительной цепью 0600834502Instrumentarium.com.uaОфіційний партнер Bosch (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись |
Bosch AKE 35 S 0600834502 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
2 3 9 16 |
Легка, зручно тримати у руках під час роботи. Швидкий старт та швидке блокування ланцюга. Олія витрачає ощадливо, при роботі не гріється і мало шумить. Легка, функціональна Немає Алексей Кияк: користуюся Bosch AKE 35 S 0600834500 більше року |
Легка, зі швидким стартом, заходить у дерево, як у олію. Шумить непогано, вібрації особливої теж не помітив. Працювати безпечно – ланцюг, у разі чого, зупиняється просто миттєво. Олії споживає небагато. Легка, потужна Немає Сергей Довбенко: користуюся Bosch AKE 35 S 0600834500 більше року |
Люди, які пишуть про проблеми із сервісним обслуговуванням, мабуть не знають, як необхідно вирішувати ці проблеми. При правильному підході всі повинні змінити за гарантією Пила чудова. Справляється з поставленим завданням краще за бензопили за ті ж гроші. Переплата бренду. Але я купував по хорошій акції, тому вийшло недорого. Інакше є небрендовий аналог, якості не гірші. користуюся Bosch AKE 35 S 0600834500 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 32 відгуків
ще 10 відгуків
anonim
21 вересня 2015, 17:40
О масле для пилы. #
Принципиально ли масло какой фирмы используется для этой пилы?
anonim
28 січня 2012, 22:17
Пила электрическая случилась поломка при нажатие кнопки пуск двигатель работает #
пила электрическая случилась поломка при нажатие кнопки пуск двигатель работает а цепь не вращается
Показано 3 із 5 запитань
ще 2 запитання
Відеоогляди
Модификації Bosch AKE 35 S 0600834502
Ціни на Bosch AKE 35 S 0600834502 |
---|---|---|---|---|
Bosch AKE 30 S 0600834400 | від 2 500 грн. | 2 пропозиції | ||
Bosch AKE 35 S 0600834500 | від 2 950 грн. | 6 пропозицій | ||
Bosch AKE 35 S 0600834502 | від 4 999 грн. | 1 пропозиція |