Дриль-шурупокрут Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5200
Відео 1Фото 9 |
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5200 |
|
У комплекті 2 акумулятори 18 В (4 Агод), зарядний пристрій та кейс.
Патрон для дриля: різновиди та відмінностіСпецифіка різних видів патронів для свердління, буріння та роботи з кріпленням
Що краще: дриль чи шурупокрут?Вивчаємо Конструктивні особливості і специфіку застосування таких схожих, але все ж різних видів електроінструменту
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5200
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5200 | 10 680 грн. |
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5200 | 10 947 грн. |
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5200 | 11 214 грн. |
Відеоогляди
Модификації Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5200
Ціни на Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5200 |
---|---|---|---|---|
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5205 | від 13 360 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5200 | від 10 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5209 | від 16 200 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5204 | від 20 680 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5202 | від 10 520 грн. | 3 пропозиції | ||
Bosch GSR 18V-55 Professional 06019H5203 | від 11 880 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →